Вход
или
или
Зарегистрироваться на сайте
Возник вопрос? Столкнулись с проблемой? Есть предложение?

Мы вам поможем!

Пишите нам на почту: support@set.promo и мы вам ответим в ближайшее время, так же вы можете воспользоваться формой обратной связи прямо с сайта.

Последние комментари
3.12
{comment}
27.03
{comment}
5.03
{comment}
15.02
{comment}
13.02
{comment}
27.01
{comment}
24.01
{comment}
24.01
{comment}
24.01
{comment}
20.01
{comment}
20.01
{comment}
19.01
{comment}
10.01
{comment}
21.12
{comment}
21.12
{comment}
7.12
{comment}
22.11
{comment}
1.11
{comment}
25.10
{comment}
19.10
{comment}
16.10
{comment}
16.10
{comment}
6.10
{comment}
27.09
{comment}
21.09
{comment}
14.09
{comment}
6.09
{comment}
6.09
{comment}
6.09
{comment}
6.09
{comment}
показать все
Список игр
Смотреть стрим в эфире в офф
Новость дня: Лучшие игры для Xbox 360
Let's Rock!
Нас уже 70795
Лучшие
test
pro100zero
test
Semeckiy
test
Volkodav
test
aleks23021989
test
novoii
test
dr.olegZ
Я, мужчина по народженню, автор з Власним Ім'ям Олексій за батьком Федорович

Я, мужчина по народженню, автор з Власним Ім'ям Олексій за батьком Федорович

 • 159
 • 27 мар 2022
 • 0
ДЕКЛАРАЦІЯ
волевиявлення живої людини з душею


Я Духовний індивід, Живий Мужчина з Душею з власним ім’ям Олексій з роду Сидора - суверен, від Бога наділений правами та якостями суверена: вільною волею, розумом, совістю, гідністю, справедливістю, відповідальністю, між мною та Богом немає посередників, являюсь лише зберігачем, всіх родових проявлених дій, персональних даних, майна та праці на землі, являюсь кредитором та Генеральним виконавецем (Exsecutor Generalis – E.G.) усіх моїх персон, оформлених на них трастів та майна.

Від початку і по цей день залишаюсь живонародженим з Ім’ям © Олексій, згідно права даного Богом - народжений від матір’ї Людмили та батька Федора маю титул Мужчина: Також це підтверджується святим письмом: кногою Битіє 1:26 ,2: 15-17. та Родовою Книгою в котрій обліковуються всі мої родові зв'язки.
Я, мужчина по народженню, автор з Власним Ім'ям Олексій за батьком Федорович

Я, мужчина по народженню, автор з Власним Ім'ям Олексій за батьком Федорович

Я, мужчина по народженню, автор з Власним Ім'ям Олексій за батьком Федорович


Являюсь суб’єктом влади і безпосередньою владою в країні народження.

Мій закон – Природнє право та виключно усі права та вольності чоловіка та жінки, людини, народу та громадянина країни, визначені та закріплені у міжнародних, регіональних та державних нормативно-правових актах.

Права чоловіка та жінки, людини, народу та громадянина країни є Природнім правом та є імперативною нормою для усіх інших видів прав.

Я свідомий, дієздатний, у здоровому глузді та гарній пам’яті, в єдиному часу-просторі, в минулому, теперішньому та майбутньому, до усіх, кого це стосується, своєю власною волею,

ЗАЯВЛЯЮ

1. Я не є фізичною чи юридичною особою, усі індивідуально-правові та нормативно-
правові акти для фізичних та юридичних осіб не стосуються мене та не мають ніякої правової та юридичної чинності для мене та для будь-якої моєї власної персони, для яких я є кредитором, як принципал діє через своїх агентів, я використовую усі свої персони виключно за для зручності та отримання прибутку.
2. Усі види Приватного права: Морське право, Римське право, Адміралтейське право тощо є підлеглими імперативній нормі Публічного права, яке у свою чергу, як й усі інші види прав, підлегле імперативній нормі Природнього права.

3. Усі міжнародні, регіональні та державні нормативно-правові акти, які закріплюють права чоловіка та жінки, людини, народу та громадянина країни слугують для формального захисту людини від свавілля або бездіяльності урядів, які перешкоджають людині здійсненню її прав людини.

4. Згідно з Правочином, Природнім правом та Заявним правом, як імперативної норми Природнього права та згідно з міжнародними, регіональними та
державними нормативно-правовими актами, виключно стосовно прав та вольностей чоловіка та жінки, людини, народу та громадянина країни, кожна людина має права та вольності на свободу думки, слова, совісті, світогляду та віросповідання, вільно виражати свої погляди та переконання, вільно самовизначатися безпосередньо, як і народ, бо кожна людина є часткою народу.

5. Я ніколи, нікому та нічому свідомо, у гарній пам’яті та добровільно не віддавав у власність ані себе, ані своєї душі, ані моїх тіла та розуму, ані своїх землі, майна, ресурсів, надр, цінностей, грошей, засобів сплати чи фінансових рахунків.

6. Я відкликаю назад до себе від будь-кого та будь-чого, у своє повне володіння та під мою повну та абсолютну владу, усі права власності наді мною та на мої: душу, тіло, розум, землю, майно, ресурси, надра, цінності, гроші, засоби сплати та фінансові рахунки.

7. За першодією, я оскаржую та скасовую будь-які можливі подібного значення домовленості, які були отримані через оману, недомовки, хитрощі та не
роз’яснення індивідуально-правового акту, нормативно-правового акту чи будь-яких умов договору, або отримані через насилля, залякування, примушення чи у будь-який спосіб без мого відома та без моєї свідомої та добровільної згоди.

8. За першодією, стосовно мене, я не визнаю, оскаржую та скасовую чинність, правоздатність та юридичну силу жодного правового чи юридичного статусу, припущення чи принципу, індивідуально-правового та нормативно-правового акту, який принижує, звужує чи скасовує права, вольності та гідність духовного індивіда чоловіка з душею, суверена, людини, Українського народу та громадянина країни Україна.

9. Будь-яке звуження, ігнорування чи скасування моїх прав та вольностей духовного індивіда чоловіка з душею, живої душі, живої людини, засновника та бенефіціара, власника та суб’єкта влади, Українського народу, громадянина країни Україна з національністю українець є карним злочином, який не має строку давності та тягне за собою для злодія повну карну відповідальність перед Богом Живим по Абсолютному Закону Справедливості та по людським законам: міжнародним, регіональним та державним нормативно-правовим актам в суді по правах людини.

10. Виходячи з духовних упереджень - виступаю проти любих військових дій та участі в них.

11. Всі пропозиції від МОЗ, ВООЗ, ВРУ, КМУ - не приймаю і не акцептую. Згідно статей Ст 32,28,21,22,3 КУ.

12. Не приймаю та не акцептую любі закони та програми по захисту кліматк - так як скрите введення в оману і являются нікчемними.

13. Моя компетенція чи не компетенція по будь-якім діям, справам чи питанням не є і не може бути причиною для звуження, ігнорування чи скасування моїх прав та вольностей та не тягне за собою жодної відповідальності, окрім чіткого роз’яснення правил поведінки та дій у тому чи іншому випадку від сторони, яка залишилась незадоволеною моїми діями у зв’язку із моєю некомпетентністю у будь-яких діях, справах чи питаннях.


ЗАБОРОНЯЮ

1. Забороняю звертатись до мене: фізична особа, так як я не являюсь такою і це твердженя нікчемне і будуть проігноровані.

2. Я забороняю всі форми ідентифікування: та присвоєння цифрових номерів, відміток.

3. Я забороняю всі форми медичного втручання в моє тіло: будь то вакцини, операції, заміри, аналізи, трансплантації органів. Навіть якщо є хвороби мого тіла.

4. Я забороняю розміщення на моєму тілі: чіпів, етикеток, номерів, та пристроїв відслідковування.

5. Я забороняю любі форми форми втручання в місця мого проживання, мого майна.

6. Забороняю приміняти до мене різного типу дискримінації, та обмеження в пересуванні по планеті Земля.

7. Я відклоняю любі оферти, контракти, договори, нормативно правові відносини котрі не були затребувані або ті що водять в оману без розкриття умов.

8. Забороняю мобільним операторам life, Vodafone, Київстар надсилати на мій некомерційний номер телефону СМС пропозиції МОЗ, в тому числі будь-що пов'язане з covid-19, а також інші пропозиції. Це моя воля!

Меморандум, відповідальності за неприйняття або порушення мого Заповіту.


- Я Живий Мужчина від народження і являюсь найвищою цінністю для держави і тому держава має звітувати та захищати права та свободи – тих хто надає владі таких повноважень.

- На ти хто ігнорує або порушує умови мого волевиявлення – лягає повна відповідальність, за не виконання фідуціарних обов'язків або іх перевищення.
Це волевиявлення дійсне на любій території, та являється обов’язковим до виконання відповідно до природного, міжнародного, екстериторіального та інших по рангу правами. Нема обмежень по часу. Без шкоди до мене, майна та прав.

- Також слід нагадати про UCC «Декларація фактів» (UCC Doc #2012127914) від 28 листопада 2012 року, по OPPT (One Public Trust) Всі державні службовці несуть індивідуальну відповідальність за свої дії або бездіяльність.

- За порушення заборон буде пред'явлено контрпропозицію проти всіх вищезгаданих операторів мобільного зв'язку та МОЗ від особи в правовому статусі мужчини на суму 10 тисяч доларів США.

Залишаю за собою всі майнові та інші права. Без шкоди та упередження (UCC 1-308.4). Без акцепта. Без обороту на мене. Без обороту на власність. Без регресу.

Право трактування змісту Мого (в статусі Правомірного тримача волі) Волевиявлення залишаю виключно за Собою. Без зла і упередження, з щирістю та честю: Олексії з Роду Сидора.

Свідками та учасниками воловиявлення є: жінка Анастасія, діти Євгенія та Поліна, батьки Федір, Людмила.

  Оставить комментарий
  подсветить мои комментарии
  Гостям запрещено оставлять комментарии.
  Вам надо авторизироваться или зарегистрироваться на сайте.
  Войти или зарегистрироваться
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  BlackDesert
  ArcheAge
  GTA 5
  Overwatch
  Call of Duty: Black Ops 3
  AC: Syndicate
  Need For Speed 2015
  все игры
  Подпишись на новости
  и будь в курсе всех игровых новостей
  СМОТРЕТЬ СТРИМ В ЭФИРЕ В ОФФ