Показать меню
Войти на сайт

Держзакупівлі онлайн Прозорро

Держзакупівлі онлайн Прозорро
Новость в категории: Интересные статьи / Различное
Опубликована: 25.11.2017
Автор: mal1shka
Теги:
Дополнительная информация:

Iсторія інтернет біржі починається з 1997 року. За довгі роки існування вона займає домінуюче становище на ринку. На сьогоднішній день держзакупівлі онлайн Прозорро пропонує самий широкий спектр послуг і максимально розширила сферу своєї присутності на інтернет просторах.

 

Компанія готова надати своїм клієнтам успішний досвід, накопичений роками, високий рівень управління і компетентності, гарантію високої якості обслуговування. Електронний майданчик держзакупівель представлена у вигляді інтернет - ресурсу, що дозволяє вести торги в електронній формі. Це майданчик для розміщення державних замовлень, закупівель підприємствами та установами, що належать державі. Інформація з сайту повідомляється замовником максимальній кількості потенційних контрагентів у єдиній інформаційній системі.

 

Основні послуги сайту:

- Надання самого зручного інструменту для роботи з держзамовленнями і закупівлями

- Супровід на будь-якому етапі тендера

- Повне покрокове навчання участі в торгах

- Надання максимального пакета в даній сфері послуг

 

Репутація сайту Держзакупівлі Репутація сайту бездоганна і була заслужена умінням перетворювати участь в тендерах в прибутковий напрям діяльності. Безцінними активами виступають сильна команда і надійні партнери.

 

Місія

Наша місія робити участь у тендерах максимально простим і ефективним. Забезпечена результативна робота з держзамовленнями і тендерами. Будь-яка дія нескладно, якщо користуватися зручними інструментами і підтримкою команди справжніх професіоналів, готових прийти на допомогу в будь-який момент. Електронна торговельна площадка Держзакупівель заснована на принципі справедливої і чесної конкуренції, при проведенні електронних торгів. Це введення дозволило збалансувати інтереси постачальника і замовника.

Не нравится0Нравится
Просмотров: 494
Комментариев: Нет
Отзывы:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Фильм на сегодня Фильм на сегодня

Игра на сегодня Игра на сегодня

Полезные сервисы
radio Аська онлайн
Google Map Online Яндекс панораммы Скачать видео с Youtube Транслит переводчик Счётчик символов Телевидение онлайн